Aktuality

Konzultační hodiny dr. Nedvědové se dne 30. 11. nekonají.


Prof. Šmejkalová ruší dne 28. listopadu své konzultační hodiny.


Konzultační hodiny dr. Nedvědové se posouvají z 30.11. na 1.12., budou se konat od 10 do 11 hod. online (Skype - live:blankanedvedova).Ve dnech 14. a 15. 11. prosím kontaktujte sekretariát výhradně mailem. Děkujeme za pochopení.


Konzultační hodiny J. Vlčkové se ve čtvrtek 16.11. ruší.Konzultační hodiny prof. Šmejkalové jsou v úterý 24. října zrušeny.

Konzultace dr. Nedvědové se ve středu 27.9. uskuteční online.Úřední hodiny sekretariátu se ve dnech 25.-27. září NEKONAJÍ.

Dnešní (12. 6.) konzultační hodiny sekretariátu budou probíhat online - mailem. Děkujeme za pochopení.Zítřejší (2. 5.) konzultační hodiny prof. Šmejkalové se přesouvají do online prostředí: 

https://cuni-cz.zoom.us/j/5216867841Konzultační hodiny sekretariátu budou v týdnu od 3. do 6.4. probíhat online mailem. Děkujeme za pochopení.Ve dnech 27.-31. 3. bude prof. Šmejkalová na zahraniční služební cestě. 

Odpadají konzultační hodiny i výuka s výjimkou předmětu Profesní rozvoj 

hlasu OPBZ1C010B (úterý 10:45-12:15), který bude vyučovat dr. Vlčková. 


Studenti zapsaní v paralelkách předmětu Historický vývoj jazyka II 

OPBC2C117A vyučovaných prof. Šmejkalovou mají zadán domácí úkol. 
Oficiální a kompletní informace o novém jednooborovém navazujícím magisterském studiu v kombinované formě.

Sdělení studentům Učitelství pro 1. stupeň ZŠ k předmětu Didaktika českého jazyka s praxí II:

Informační schůzka k organizaci praxí a seminářů se bude konat ve čtvrtek 26.1. ve 14 hodin, místnost R216.
Nabídka online kurzů Univ. Giessen v sekci Pro studenty!V sekci Pro studenty informace o skvělé příležitosti na pracovní stáž Erasmu v Banátu!!!


Za svou publikaci Gestikulace v komunikaci osob s diagnostikovanou afázií získal náš kolega Martin Janečka ocenění děkana Počin roku. Máme velkou radost a srdečně gratulujeme!!!
Rozhovor s vedoucí katedry prof. Šmejkalovou a s dr. Eliáškovou v magazínu UK Forum. Komentář doplnil M. Bajger, předseda SOR.!!! V sekci Pro uchazeče naleznete informace k nově otevíranému jednooboru NMgr. studia!!!
V sekci Nejnovější publikace je nová kniha dr. Holanové Mediální výchova: od teorie k praxi i s pracovními listy.
Pozor - státnice!!!

V sekci Pro studenty - Vyhlášky vedoucí katedry věnujte prosím pozornost specifikaci okolností průběhu SZZ pro NMgr. v nové podobě.

staré stránky


Archiv bývalých aktualit